تفاوت سولاردوم با مایکروفر، کدام را بخرم؟
ارسال شده در دوشنبه 21 اسفند 1396 توسط عمر رشیدی در دسته پخت و پز

تفاوت سولاردوم با مایکروفر، کدام را بخرم؟

مایکروفر (مایکروویو) بخریم یا سولاردام؟ سولاردوم چیست و چگونه کار می کند؟ تفاوت مایکروویو با سولاردوم.

در سولاردام، علاوه بر این امواج از یک لامپ هالوژنی هم کمک گرفته شده است. گرمای حاصل از این لامپ می‌تواند قدرت پخت یا کباب‌شدن بهتر غذاها را تا حد قابل‌توجهی بالا ببرد.

به گزارش ژیارکالا، مایکروفر و سولاردم هر دو جزو محصولاتی هستند که با کمک اشعه و در مدت زمان کمتری نسبت به اجاق گاز می‌توانند غذا را بپزند. بسیاری از متخصصان تغذیه استفاده از این دو محصول را به دلیل تخریب کمتر ریزمغذی‌های موجود در موادغذایی، برای پخت‌وپز توصیه می‌کنند.

پخت و پز با سولاردوم ومایکروفر

برخی از افراد معتقدند که هر دوی این کالاها باعث افزایش سرطان‌زایی موادغذایی می‌شوند در صورتی که تا امروز هیچ تحقیقی نتوانسته سرطان‌زا بودن اشعه مایکروفر و سولاردم را تایید کند.

یخت غذا با سولاردوم یا مایکروفر

مایکروویو می‌تواند با امواج الکترومغناطیسی و با سرعت بالایی، باعث به جریان افتادن مولکول‌های آب موجود در موادغذایی شود و با گرم‌کردن سریع این مولکول‌ها، غذا را در مدت زمان اندکی بپزد یا گرم کند. از آنجا که قدرت نفوذ این امواج به تمام سطح غذا یکسان نیست، باید برای پختن یا گرم‌شدن تمام قسمت‌های موادغذایی، هر چند دقیقه یک‌بار، غذا را زیر و رو کرد.
 
نحوه ی کار سولاردوم و مایکروفر
 
در سولاردام، علاوه بر این امواج از یک لامپ هالوژنی هم کمک گرفته شده است. گرمای حاصل از این لامپ می‌تواند قدرت پخت یا کباب‌شدن بهتر غذاها را تا حد قابل‌توجهی بالا ببرد. سولاردوم، تمام ویژگی‌های یک مایکروویو را دارد و علاوه بر آن می‌تواند غذا را از پایین هم گریل کند. بد نیست بدانید گزینه کانوکشن که در تمام سولاردام‌ها وجود دارد، می‌تواند غذا را با 4 برابر سرعت اجاق‌های معمولی اما با حفظ طعم و مزه غذایی که روی گاز پخته می‌شود برای شما آماده کند.

به هر حال اگر دوست دارید، سرعت، کیفیت، طعم و ویژگی‌های ظاهری و باطنی پخت و پزتان را افزایش دهید، می‌توانید سولاردام را در فهرست خریدتان داشته باشید.
📝 لیست محصولات موجود در ژیارکالا جهت پخت و پز بهتر:
  1. سولاردوم
  2. مایکروویو
 
☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با اپراتورهای ژیارکالا تماس بگیرید:

🔷 تماس با ژیار کالا

شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

تماس با ما

  1. رشیدی: 09181847201

  2. فروشگاه: 08734232977

برای چت با کارشناس 1 در تلگرام، کلیک کنید.
برای چت با کارشناس 2 در تلگرام، کلیک کنید.

🔷 کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سفارشات شما هستند.


ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد .