ضمانت بهترین خرید

افرالند تمامی محصولات خود را با ضمانت 120 درصدی اصالت به فروش می رساند و در افرالند هیچ گونه کالای دست دوم و یا غیر اصلی حتی به اسرار خریدار به فروش نمی رسد. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت و مشکلی در این رابطه به مدیریت فروشگاه گزارش دهید.

پشتیبانان آنلاین و مشاورین تلفنی افرالند در هر ساعتی از شبانه روز به صورت تلفنی و پشتیبانی آنلاین و تلگرام آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت و مشکلی در این رابطه به مدیریت فروشگاه گزارش دهید.

جهت اعتماد مشتریان افرالند محصولات خود را با قوانین و شرایط خاصی درب منزل تحویل می دهد و بعد از آن شما مبلغ اصلی سفارش را پرداخت می کنید. زمان تحویل سفارشات شما بسته به شرایط آب و هوایی و فاصله مبدا از مقصد متفاوت خواهد بود. برای محصولات که توسط شرکت پست ارسال می شوند مدت زمان ارسال بستگی به فاصله شما از مکان ارسال محصولات دارد.

یکی از مزیت های افرالند، مشاوران عالی و با تجربه ی آن است. شما می توانید نیاز خود و محصولی که قصد خرید آن را دارید با کارشناس فروش مطرح کنید تا بهترین گزینه را مناسب با نیاز و بوجه به شما پیشنهاد دهند. مطمئن باشید هوشمندانه ترین خرید را بعد از مشاوره خواهید داشت.