راهنمای مشتریان

راهنمای مشتریان ارزان بودن کالا عضویت در سایت گارانتی محصولات چگونه اعتماد کنیم ثبت سفارش

در این بخش از افرالند شما سعی شده است به تمام سوالات شما در مورد: ارزان بودن کالا، گارانتی محصولات، ضمانت خرید، شرایط ارسال، استرادا کالا، اصالت کالا، روش های پرداخت و ... به صورت کامل پاسخ دهیم. لطفا تمام موارد ذکر شده را مطالعه فرمایید و با کارشناسان ما در بخش فروش در مورد هر یک از بندها که برایتان مبهم است، مطرح کنید.

چگونه اعتماد کنیم؟

چگونه اعتماد کنیم؟ مهم ترین سوال و اولین سوالی است که مشتری های ما بعد از اینکه تصمیمشان برای خرید نهایی شد از ما می پرسند؟

اعتماد به افرالند

در این صفحه دلایل متعددی را برای اعتماد کردن به فروشگاه افرالند به شما خواهیم داد. حتما این صفحه را مطالعه فرمایید.
اینجا کلیک کنید

گارانتی محصولات

کلیه محصولات موجود در فروشگاه افرالند با گارانتی معتبر شرکتی عرضه می شوند. شرایط و ضوابط گارانتی و هر آنچه که باید در مورد گارانتی محصولات بدانید.

گارانتی محصولات

در این صفحه شما هر آنچه که در مورد گارانتی محصولات برایتان سوال است را خواهید یافت. هزینه گارانتی، مدت زمان و شرایط گارانتی و ...
اینجا کلیک کنید

ضمانت اصالت کالا

افرالند برای تمام محصولات خود تضمین اصالت و سلامت کالا ارائه می دهد. کلیه محصولات به شرط کارشناسی و اصلی بودن عرضه می شود.

تضمین اصالت و سلامت کالا

بدون شک کلیه محصولات معرفی و عرضه شده در افرالند با تضمین اصالت و سلامت عرضه می شود. برای اطمینان بیشتر حتما از این صفحه دیدن فرمایید.
اینجا کلیک کنید

ضمانت بهترین خرید

همه ی ما دوست داریم بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت تهیه نماییم. افرالند به شما کمک می کند، بهترین محصول را متناسب با بوجه و نیازتان خریداری نمایید.

تضمین بهترین خرید چیست؟

چگونه مطمئن شوم بهترین خرید را انجام داده ام، آیا کارشناسان فروش بهترین محصول را به من معرفی خواهند کرد. قیمت ها رقابتی است؟
اینجا کلیک کنید

راهنمای عضویت در سایت

چگونه در سایت عضو شوم؟ آیا عضویت در سایت مزیتی برای من دارد؟ آیا اطلاعات شخصی من حفظ می شود؟

عضویت در سایت برای من مزیتی دارد؟

در این صفحه از مزیت های عضویت در سایت و امتیازاتی که به کاربران عضو سایت داده می شود، گفته می شود. پیشنهاد می شود از این صفحه دیدن فرمایید.
اینجا کلیک کنید

راهنمای ثبت سفارش

ثبت سفارش چگونه است؟ آیا می توانم آنلاین ثبت سفارش کنم؟ تلفنی چطور؟ کارشناسان افرالند مرا راهنمایی خواهند کرد؟

ثبت سفارش چگونه است؟

چگونه مطمئن شوم سفارش من ثبت شده است؟ هماهنگی با کارشناسان فروشگاه لازم است؟ در این صفحه به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
اینجا کلیک کنید

روش پرداخت وجه

به چه روش هایی می توانم وجه محصول خریداری شده را پرداخت کنم؟ خرید فقط نقدی است؟ می توانم مبلغ را کارت به کارت کنم؟ پرداخت در محل دارید؟

روش های مختلف پرداخت

در این صفحه به تمام سوالات شما در رابطه با پرداخت وجه پاسخ داده خواهد شد. پرداخت از طریق درگاه، کارت به کارت و یا وجه نقد؟ حتما این صفحه دیدن فرمایید.
اینجا کلیک کنید

روش ارسال و حمل و نقل

ارسال محصول چگونه است؟ چند روزه به دستم می رسد؟ ارسال با پیک اختصاصی است یا باربری؟ سلامت کالا تضمین می شود؟ اگر کالا آسیب ببیند چه می شود؟

روش های مختلف ارسال

هزینه ارسال چگونه محاسبه می شود. در این صفحه به تمام سوالات شما در رابطه با روش های ارسال، مدت زمان تحویل و هزینه ی ارسال پاسخ داده می شود.
اینجا کلیک کنید

استرداد کالا (تعویض کالا)

شرایط استرداد محصول چیست؟ در چه صورت می توانم کالای خریداری شده را استرداد دهم؟ تعویض کالا چگونه است؟ آیا امکان تعویض کالا وجود دارد؟

روش های تعویض و استرداد کالا

تا چه زمان می توانم مدل محصولی که خریداری کرده ام را عوض کنم؟ استرداد بدون قید شرط چگونه است؟ در این صفحه به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.
اینجا کلیک کنید

دلایل ارزان بودن کالا

هیچ ارزانی بی دلیل نیست، همه ی ما این را می دانیم. شاید برای شما هم سوال باشد. چرا محصولات افرالند ارزان تر از دیگر فروشگاه هاست؟

دلایل ارزانی محصول در افرالند

ما در این صفحه به شما دلیل ارزان بودن کالا در افرالند را خواهیم گفت؟ موراد مختلفی در قیمت تمام شده محصول تاثیر دارد؟ این موارد کدامند؟
اینجا کلیک کنید

شرایط و ضوابط استفاده

موارد مهم جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات افرالند. قوانین عمومی، سیاست های قیمت گذاری، حریم شخصی و ...

شرایط و ضوابط استفاده

هر فروشگاه شریط و ضوابطی در رابطه با خرید، استفاده از خدمات و محصولات و قیمت گذاری دارد. این صفحه را حتما مطالع فرمایید.
اینجا کلیک کنید