ضمانت اصالت کالا

ضمانت 120 درصدی اصالت کالا

افرالند با اطمینان از اینکه تمامی محصولات فروشگاه را قبل از ارسال به مشتری بررسی کرده و محصولات سالم و اورجینال را برای مشتریان ارسال می کند، در نتیجه در صورت بروز هر گونه مشکل در اصالت کالا افرالند با ارائه ضمانت 120 درصد بازگشت وجه، محصولات خود را تضمین می کند.

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را میزند. احساس امنیت از اینکه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد. از اولین اولویت های ما نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهای اصلی به شما مشتری گرامی می باشد. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ما از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر برخوردار بوده و این مهم را تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ما از مراکز پخش اصلی تهیه می شود.

تشخیص اصالت کالا

تشخیص اصالت کالا راه های مختلفی دارد که ما در اینجا به اصلی ترین و بهترین راه های آن می پردازیم و به شما کمک خواهیم کرد که به سادگی اصالت کالا خریداری شده را چک کرده و به یک کارشناس لوازم خانگی تبدیل شوید.

📌 یکی از اصولی ترین و بهترین و در عین حال راحترین راه های تشخیص اصالت کالا وارد کردن مدل دقیق محصول در اینترنت و مشاهده آن محصول در وبسایت سازنده محصول است. 

✔ برای این کار باید کد محصولی که فروشنده معرفی می کند یا خودتان قصد خرید آن را دارید، در اینترنت جستجو کنید و به سایت سازنده محصول بروید. در سایت سازنده عکس و مشخصات کامل محصول درج شده است. محصولی که فروشنده معرفی می کند نباید هیچ تفاوتی چه از لحاظ ظاهری و چه مشخصات فنی با محصول داشته باشد.

✔ یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید به وسیله آن اصالت محصول را بررسی کنید استفاده از کارشناس مجرب و مورد اعتمادتان است. توجه داشته باشید گفتم مورد اعتماد شما نه کس دیگری. (کارشناسی که فروشنده معرفی می کند نباید ملاک باشد.) 

محصولات افرالند

🔎 کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچک ترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

🔎 کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاه بوده و مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی ، کارکرده و یا فاقد گارانتی معبتر وجود ندارد.

🔎 افرالند این تضمین را به همه مشتریان خواهد داد که تمامی محصولات عرضه  شده  در فروشگاه توسط شرکت های رسمی و سازنده همان برندها ساخته شده اند و با اشراف کامل بر این موضوع در افرالند عرضه خواهند شد و از این رو در صورت وجود هر گونه مغایرت مبلغ کامل پرداختی به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد.

🔎 با توجه به اینکه تمامی مشخصات و اطلاعات محصولات ارسالی توسط مراکز پخش ثبت و بررسی خواهد شد در مدت زمان چند ساله فعالیت خوشبختانه تا به الان هیچ گونه موردی در این رابطه گزارش نشده است.

🔊 گارانتی محصولات به شرح زیر است:

✔ ارائه گارانتی مدت دار 1 الی 2 ساله برای محصولات

✔ ارائه گارانتی 100 درصد سلامت فیزیکی برای همه محصولات

✔ ارائه ضمانت 120 درصد اصالت کالا برای همه محصولات

✔ ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم مطابقت و معیوب بودن کالا تا قبل از تحویل