تماس باما

میزبان صدای گرم شما هستیم

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ما، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در بخش فروش و پشتیبانی همواره در تلاش اند که در سریع ترین زمان ممکن به نحو احسن به سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخ دهند. مجموعه ژیار کالا با تلاش شبانه روی سعی در جلب شما همراهان عزیز دارد. با نظرات خود ما را در ارائه ی خدمات بهتر یاری کنید.

تماس با ما
رسولی کارشناس فروش

کارشناس فروش ژیار کالا

رسولی هستم کارشناس فروش ژیار کالا، علاقه ی خاصی به دنیای دیجیتال و بررسی محصولا جدید آن دارم. با علاقه وارد کار فروش لوازم خانگی شدم امیدوارم بتوانم شما را در انتخاب بهترین محصولات برای زندگی و رفاهتان کمک کنم. هدف اصلی من رضایت شما از خرید است.

فروشنده ژیار کالا

کارشناس فروش ژیار کالا

رحیمی هستم کارشناس فروش ژیار کالا، علاقه ی خاصی به دنیای دیجیتال و بررسی محصولا جدید آن دارم. با علاقه وارد کار فروش لوازم خانگی شدم امیدوارم بتوانم شما را در انتخاب بهترین محصولات برای زندگی و رفاهتان کمک کنم. هدف اصلی من رضایت شما از خرید است.

فروشنده ژیار کالا

کارشناس فروش ژیار کالا

کریمی هستم کارشناس فروش ژیار کالا، علاقه ی خاصی به دنیای دیجیتال و بررسی محصولا جدید آن دارم. با علاقه وارد کار فروش لوازم خانگی شدم امیدوارم بتوانم شما را در انتخاب بهترین محصولات برای زندگی و رفاهتان کمک کنم. هدف اصلی من رضایت شما از خرید است.

کارشناسان ما در بخش فروش تمام روزهای هفته از ساعت 9 الی 22 میزبان صدای گرم شما هستند.

شماره تماس فروشگاه: 08734259374

کارت بانکی

شماره کارت ها

کردستان بانه منطقه شهرداری بانه، خیابان سقز، کوچه پارک مسافر، ساختمان مجتمع نفس، طبقه اول، واحد ۱

هر گونه پیشنهاد انتقاد، شکایت و نظر خود را از طریق لینک زیر با ما در میان بگذارید کارشناسان ما در اصرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.