چگونه اعتماد کنیم؟

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

5 دلیل اعتماد به ژیار کالا

1) نماد اعتماد الکترونیک: وجود نماد الکترونیک در سایت، اعتبار آن را افزایش می دهد. چرا که این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک ارائه می شود و کاربران می توانند با کلیک بر روی آن به اطلاعاتی درباره وب سایت و مالک آن به دست آورند. وب سایت هایی که دارای این نماد هستند وظیفه دارند به شکایات و مشکلات مشتریان خود نسبت به خرید آنلاین رسیدگی کنند، در غیر این صورت نماد الکترونیک آن ها لغو خواهد شد.

اینماد ژیار کالا
  1. تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی در جلب اعتماد مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود احساس اعتماد بیشتری کسب می کند و در صورت استفاده نابه جا و سوء استفاده از اطلاعات فرد می توان برای شکایت به مراجعه قانونی مراجعه کند
  2. مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صنعت و معدن و تجارت با دریافت اطلاعات شناسایی فرد صاحب کسب و کار و بررسی صحت آن بعد از پروسه شناسایی فرد، تائید آدرس و موارد مربوط به شناسایی فرد، نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی را صادر کرده و در نهایت در صورت بروز مشکل خریدار با توجه به اطلاعات شناسایی صاحب وبسایت می تواند اقدام به حل مشکل نماید.

به دلیل افزایش روز به روز خریدهای اینترنتی اعتماد سازی و رسمیت بیشتر برای وب سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند. در این خصوص مرکز توسعه تجارت با اعللام شرایط اخذ نماد اعتماد صاحبان فروشگاه اینترنتی را در مسیر رسمیت کاری و اعتماد سازی راحت تر برای مشتریان همراهی می کند. به دلیل اینکه همواره افراد کلاه بردار به دنبال راهی برای انجام خلاف و فروش کالای جعل هستند ، فروشگاه های اینترنتی معتبر برای اثبات اعتبار خود نیاز به اخذ و دریافت نماد اعتماد دارند.

فروشگاه ژیار کالا داریا مجوز فروش در فضای مجازی می باشد، که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر گردیده است. برای استعلام صحت نماد اعتماد الکترونیک می توانید به پورتان سازمان ای نماد مراجعه نمایید و با زدن منو استعلام می توانید در آن جا وبسایت zhyarkala.com را استعلام فرمائید.

ستاد وابسته به وزارت فرهنگ و ازشاد اسلامی است، که مسولئیت تایید محتوای وبسایت های داخلی دراینترنت را برعهده دارد. در ایران تولیدکنندگان محتوا در اینترنت از جمله صاحبان وبسایت و وبلاگ ها طبق قانون موظفند که اطلاعات شخصی خود از جلمه شماره تفلن ، نشانی تماس و ویژگی های فنی وبسایت خود را در سایت ساماندهی ثبت کنند.

 روند ثبت نام شامل ارسال عکس، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک تحصیلی و گواهی عدم سوء پیشینه است. این اطلاعات توسط ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران بررسی می شود و در صورت تایید، شناسنامه پایگاه های دارای محتوای مجاز به همراه­ گواهی ثبت صاد می شود. برای استعلام این مجوز کلیک کنید.

2) پروتکل https یا ssl:یکی از فاکتورهای اعتماد به فروشگاه های اینترنتی وجود SSL در سایت است. هرگز از سایت هایی که پروتکل آن ها http  است و از SSL برای امنیت وب سایتشان استفاده نمی کنند، خرید نکنید. در https لایه امنیتی SSL به شما در یک خرید ایمن کمک می کند. وب سایت هایی که مجهز به SSL هستند در کنار URL آن ها یک آیکون قفل نمایش داده می شود.  علاوه بر اینکه وب سایت های فروشگاهی بدون پروتکل https فاقد اعتبار هستند، وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد. وبسایت با دارا بودن یک لایه امنیت قوی تمام اطلاعات و تراکنش های شما را رمزنگاری کرده و امنیت کامل آن را تضمین می کند. با خیال راحت می توانید از zhyarkala خرید کنید.

امنیت ژیار کالا

3) راه های ارتباطی فراوان: شما عزیزان می توانید از راه های ارتباطی متعددی با ما در تماس باشید. علاوه بر شماره های درج شده در صفحه تماس با ما و فوتر سایت شما می توانید از طریق فرم ثبت نظر و انتقاد و پیشنهاد درج شده در برگه تماس با ما و یا شماره ثابت فروشگاه و همچنین از طریق مراجعه ی حضوری به آدرس ما با ژیار کالا در ارتباط باشید. شبکه های اجتماعی نیز راهی دیگر برای ارتباط با ما است. 

آدرس: کردستان بانه منطقه شهرداری بانه، خیابان سقز، کوچه پارک مسافر، ساختمان مجتمع نفس، طبقه اول، واحد ۱

4) پرداخت در محل: اگر چه روش پرداخت در محل دردسرهای خاص خود هچون: افزایش قیمت ارز تا رسیدن کالا به دست مشتری، عودت کالا توسط مشتری در مواقعی که قیمت ارز رو به پایین است، اما با وجود این مشکلات باز فروشگاه با اولویت قرار دادن مشتریان خود از روش پرداخت در محل استفاده می کند. در این روش شما تنها با پرداخت درصد کمی از قیمت محصول می توانید سفارش خود را نهایی کنید و مابقی وجه را هنگام تحویل کالا و اطمینان از سلامت و اصالت کالا پرداخت نمایید. توجه داشته باشید مبلغ بیعانه را تنها به شماره کارتهای درج شده در صفحه تماس با ما واریز نمایید.

واریز بیعانه

5) حفظ اطلاعات خصوصی کاربر: حفظ حریم خصوصی از دغدغه های کاربران هنگام خرید، ثبت نام و یا درج اطلاعات خود در یک وبسایت است. مجموعه ی ما همواره در تلاش است حریم خصوصی مشتریان حفظ شود و اطلاعا شخصی شما محفوظ بماند. علاوه بر این هنگام خرید از ژیار کالا تنها اطلاعاتی که از شما دریافت می شود، شماره تماس جهت هماهنگی و ادرس شما برای ارسال محصول است و هیچ اطلاعات اضافی از شما دریافت نمی شود. سیاست خریم خصوصی کاربران از مواردی است که به آن توجه ویژه دارد. 

6) ویدیو و نظر مشتریان راضی: موضوع دیگری که از هر چیزی مهم تر است و شما باید به آن توجه نمایید، نظر خریداران قبلی و ویدیو رضایت آنهاست. در صفحه ی نظرات مشتریان شما می توانید لیستی از ویدیوهای ارسالی مشتریان ما را ببیند و دلایل خرید آنها از ژیار کالا  را بشوید. حتما به این بخش سر بزنید تا خریدی بدون دغدغه و آسوده خاطر داشته باشید.